مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان بهار
چند رسانه ای
کد مطلب:  9 تاریخ انتشار:  1400/6/9 11:20:36
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » آرشیو
مدیر توزیع برق بهار خبر داد
طلب 7.5 میلیارد تومانی توزیع برق بهار از مشترکین
مدیر توزیع برق بهار با اشاره به طلب 7.5 میلیارد تومانی توزیع برق بهار از مشترکین گفت:با پرداخت به موقع هزینه مصرف برق هم توسعه در شهرستان فعال می‌شود و هم تعللی در سایر بخش‌ها از جمله بهینه‌سازی به وجود نمی‌آید.

به گزارش روابط عمومی برق بهار، مازیار بلالی‌مقدم در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت اظهار داشت: به مناسبت هفته دولت تعداد 7 پروژه با اعتبار 8 میلیارد تومان افتتاح شد.

وی افزود: احداث فیدر خروجی شهرک صنایع غذایی بهار، توسعه فشار ضعیف شهری، نصب دو دستگاه سکسیونر موتوردار، احداث یک هزار و 200 متر شبکه خودنگهدار برای توسعه روستایی، احداث فیدر شهرک صنعتی بهاران و... از جمله اقدامات این مدیریت در سال 1400 است.

مدیر توزیع برق شهرستان بهار افزود: شهرستان بهار دارای پنج شهرک و ناحیه صنعتی بوده و حدود 30 درصد از صنعت استان در این شهرستان فعال است بنابراین با توجه به افطایش متقاضیان و به تبع آن رشد بار در منطقه، این مدیریت در صدد تخصیص اعتبار و افزایش ظرفیت پست‌های فوق توزیع و ظرفیت‌سازی فیدرهای آنها برای تغذیه و تامین بار شهرک‌های صنعتی است.

وی با اشاره به پروژه‌های در دست احداث گفت: بارگیری از پست جدید شهرک صنعتی غذایی بهار با احداث 4 فیدر 20 کیلوولت برای تغذیه 5 مگاوات فاز 1 و 5 مگاوات فاز 2 شهرک صنعتی سفالسازان، شهرک صنعتی بهاران به میزان 5 مگاوات، شهرک صنعتی غذایی بهار به میزان 5 مگاوات، احداث شبکه هوایی فشار ضعیف متقاضیان شهری شهرستان به میزان 700 متر از جمله این پروژه‌ها است.

بلالی‌مقدم افزود: اصلاح و بهینه‌سازی شبکه هوایی توزیع، اصلاح و ظرفیت‌سازی فیدر 20 کیلوولت برای تغذیه شرکت معدن صبانور، برداشت و ورود اطلاعات شبکه 11 روستا در نرم افزار gis، نیرورسانی تامین برق متقاضیان صنعتی، کشاورزی و ...، نصب کنتور متقاضیان انشعاب تکفاز و سه فاز و تعمیر و نگهداری شبکه توزیع برق شهرستان بهار نیز از دیگر پروژه‌هایی در دست احداث است.

وی در ادامه با اشاره به طلب 7.5 میلیارد تومانی توزیع برق بهار از مشترکین عنوان کرد: از اصحاب رسانه می‌خواهیم بحث وصول مطالبات را که اصلی‌ترین موتور محرک توسعه در بحث برق است، برای مردم به نحو مقتضی تشریح کنند چراکه با پرداخت به موقع هزینه مصرف برق هم توسعه در شهرستان فعال می‌شود و هم تعللی در سایر بخش‌ها از جمله بهینه‌سازی به وجود نمی‌آید.

مدیر توزیع برق شهرستان بهار با اشاره به عملکرد سال جاری با هزینه‌ای بالغ بر 15 میلیارد تومان گفت: پروژه‌هایی از قبیل بهره‌برداری از پست سیار جدید شهرک صنعتی غذایی بهار (فوق توزیع)، احداث فیدر جدید تغذیه شهرک صنعتی غذایی بهار به میزان 5 مگاوات، نیرورسانی و تامین برق  62   متقاضی صنعتی و کشاورزی و....، احداث 400 متر شبکه هوایی فشار ضعیف برای تأمین برق متقاضیان جدید شهری، نصب و تجهیز دو دستگاه سکسیونر گازی روی خطوط 20 کیلوولت، نصب 370 دستگاه کنتور تکفاز و سه فاز متقاضیان شهری و روستایی و تبدیل 6 هزار و 350 متر شبکه به 2 مداره فیدر شهرک صنعتی بهاران برای تامین برق شهرک صنعتی بهاران از پروژهایی بوده‌اند که در سال جاری انجام و مورد بهره‌بردرای قرار گرفته‌اند.

 انتهای پیام/

 

 

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.