مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان بهار
چند رسانه ای
کد مطلب:  6 تاریخ انتشار:  1400/5/7 13:00:42
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » آرشیو
مدیر توزیع برق شهرستان بهار خبر داد
برگزاری رزمایش شهید عباس‌پور در بهار
مدیر توزیع برق شهرستان بهار از برگزاری رزمایش شهید عباس‌پور همزمان با سراسر کشور در راستای کاهش مصرف برق در شهرستان بهار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی توزیع برق شهرستان بهار، مازیار بلالی مقدم اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور در راستای کاهش مصرف برق رزمایش رصد مدیریت مصرف برق ادارات، صنایع  و ...  با همکاری بسیج ادارات در قالب طرح شهید عباس‌پور در شهرستان بهار برگزار شد.

وی گفت: این رزمایش به منظور پایش مصارف تمام بخش‌ها از جمله ادارات و صنایع  برگزار شد و اداراتی که مدیریت مصرف را رعایت نمی‌کردند قطع شده و تعدادی از ادارات نیز که دارای ژنراتور بودند در زمان پیک بار با قطع برق از ژنراتور استفاده کردند.

مدیر توزیع برق شهرستان بهار افزود: با توجه به روزهای گرم در پیش رو برای کاستن زمان مدیریت اضطرار بار باید تمام تعرفه‌ها در کم کردن مصرف خود کوشا بوده و مدیریت مصرف مناسبی داشته باشند تا بتوانیم از این بحران عبور کنیم.

وی گفت: اگر از ساعت 12 تا 18 مدیریت مصرف مناسبی داشته باشیم به طور قطع مدیریت اضطرار بار زمان کوتاه‌تری خواهد داشت.

وی عنوان کرد: امید است مشترکان برق در این زمینه نهایت سعی خود را در مدیریت مصرف داشته و یاریگر خادمان خود در ارائه هر چه بهتر خدمات باشند.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.