مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان بهار
چند رسانه ای
کد مطلب:  11 تاریخ انتشار:  1400/8/9 08:02:41
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیر توزیع برق بهار خبر داد
تبدیل 4.5 کیلومتر شبکه سیمی برق بهار به کابل خودنگهدار
مدیر توزیع برق شهرستان بهار گفت: 4.5 کیلومتر از شبکه برق شهرستان بهار از ابتدای سال جاری تاکنون به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت توزیع برق شهرستان بهار، مازیار بلالی مقدم با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای تبدیل سیم مسی به کابل خودنگهدار اظهارداشت: از ابتدای سال جاری تاکنون 4.5 کیلومتر از شبکه برق شهرستان بهار به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه بیش از 750 میلیون تومان اعتبار در این راستا هزینه شده است، گفت: در صورت تامین اعتبار تا پایان سال نیز تعدادی از محل‌های شهرستان از شبکه سیمی به کابل خود نگهدار تبدیل شود.

مدیر توزیع برق شهرستان بهار عنوان کرد: خاموشی حداقلی، تلفات انرژی کمتر، کیفیت برق مناسب، حفظ و امنیت جانی مردم، افزایش قابلیت اطمینان شبکه، بهبود مبلمان شهری، کاهش خطرات برق گرفتگی، جلوگیری از سرقت شبکه‌های برق، ارتقای شاخص‌های بهره‌برداری شبکه، حفظ محیط زیست و جلوگیری از سرشاخه زنی درختان از جمله مزیت‌های استفاده از کابل‌های خودنگهدار در شبکه توزیع برق است.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.